پیام فرستادن
تماس با ما
Sue Zheng

شماره تلفن : 86-18958773233

WhatsApp : +8618958773233

wenzhou boshi safety productsco.,LTD

LOCKOUT TAGOUT MANUFACTURER

  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های بوزز تعداد کارمندان 100~120
فروش سالانه 6000000-13000000 سال تاسیس 2011
صادرات کامپیوتر < 10%
معرفی

شرکت Wenzhou Boshi Safety Products Co.، Ltd در سال 2011 تاسیس شده و تولید کننده حرفه ای متخصص در قفل ایمنی، برچسب های ایمنی و علائم و تجهیزات حفاظتی شخصی است. ما تیم تحقیق و توسعه ما داریم تا انواع مختلفی از محصولات و راه حل ها را برای برآورده ساختن نیازهای اختصاص داده شده مشتریان خود به ارمغان بیاوریم. شرکت ما چندین صدور گواهینامه در مورد ظاهر، عملکرد، پوسته و اختراع به دست آورده است. هزینه تحقیق و توسعه هر سال بیش از 2 میلیون است. قفل امنیتی چندین شکاف در چین و جهان را پر می کند. شرکت ما به 8 سری و هزاران نوع محصول اختصاص داده شده است. هر ساله، بسیاری از قفل ایمنی برای مشتریان در صحنه که در آن باید قفل شده است سفارشی. شرکت ما به امنیت نیروی کار چینی و جهانی کمک می کند. ما خوشحالیم که خودمان را به عنوان بیشترین منبع، انواع و بزرگترین تولیدکننده قفل ایمنی در سرزمین اصلی چین معرفی کنیم. با توجه به کیفیت و نوآوری هرگز فرایندی با ما نیست.


Wenzhou Boshi Safety Products Co.، Ltd در سال 2014 شرکت BZZYS را در چین، ایالات متحده آمریکا، کانادا، اتحادیه اروپا، روسیه، کره جنوبی و برخی از کشورهای آمریکای جنوبی ثبت نام کرد. شرکت Wenzhou Boshi Electrical Technology Co.، Ltd .

تاریخ

شرکت Wenzhou Boshi Safety Products Co.Ltd که در سال 2011 تأسیس شد، یک تولید کننده حرفه ای است که در قفل های ایمنی، برچسب ها و علائم ایمنی و تجهیزات حفاظت شخصی تخصص دارد.ما تیم تحقیق و توسعه خود را داریم تا انواع محصولات و راه حل ها را برای برآورده کردن نیاز مشتریان اختصاصی خود ارائه دهیم.شرکت ما ده ها گواهینامه در مورد ظاهر، عملکرد، پوسته و اختراع به دست آورده است.هزینه تحقیق و توسعه سالانه بیش از 2 میلیون نفر است.چندین قفل ایمنی شکاف ها را در چین و جهان پر می کند.شرکت ما به 8 سری و هزاران نوع محصول اختصاص داده شده است.هر سال، بسیاری از قفل‌های ایمنی برای مشتریان در صحنه که باید قفل شوند، سفارشی می‌شوند.شرکت ما به امنیت کار چین و جهان کمک می کند.ما خوشحالیم که خود را به عنوان منبع، بیشترین نوع و بزرگترین تولید کننده قفل ایمنی در سرزمین اصلی چین معرفی می کنیم.پیگیری کیفیت و نوآوری با ما هرگز پایانی ندارد.


Wenzhou Boshi Safety Products Co., Ltd علامت تجاری BOZZYS را در چین، ایالات متحده، کانادا، اتحادیه اروپا، روسیه، کره جنوبی و برخی از کشورهای آمریکای جنوبی در سال 2014 از طریق شرکت هلدینگ (Wenzhou Boshi Electrical Technology Co., Ltd) به ثبت رساند. .

چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 0چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 1چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 2

سرویس

چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 0چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 1چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 2چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 3

Wenzhou BOSHI (BOZZYS) متخصص در تولید قفل و قفل ایمنی (LOTO) کارخانه چینی، انواع کامل محصولات، ما قفل ایمنی، قفل ایمنی، قفل سوپاپ، قفل برق صنعتی، قفل کابل، قفل سیلندر، ایستگاه قفل و سایر محصولات را تولید می کنیم. 11 سال تجربه در طراحی و تجربه تولید برنامه، ما راه حل های مدیریت حرفه ای و کاربردی برای بسیاری از تجهیزات را ارائه و طراحی می کنیم.

تیم ما

بخش فروش خارجی

چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 0

چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 1چین wenzhou boshi safety productsco.,LTD نمایه شرکت 2